Hayallerimiz Geniş Enerjimiz Yüksek

Roof Stacks olarak, kurulduğumuz 2015 yılından bu yana yenilikçi projelere imza atıyoruz. Uzmanlığımız olan; Turizm Sistemleri, Metaverse, Artırılmış Gerçeklik, Oyun Geliştirme ve Finansal Teknoloji alanlarında, küresel bir aktör olma yolunda ilerliyoruz.

Geliştirdiğimiz teknolojilerle fark yaratmaya odaklanıyor, geleceği tasarlıyoruz. Merkez üssümüz Gebze Bilişim Vadisi ofisimizin yanı sıra, Türkiye’de Antalya ve Elazığ’da geliştirme birimlerimiz bulunuyor. Roof Stacks olarak, 2020 yılının başında dünya teknoloji devlerine ev sahipliği yapan ABD’nin Austin kentinde de yeni bir ofis açarak küresel pazarda yerimizi sağlamlaştırdık.

                

Geleceği şekillendirmek, verimli teknolojiler üretmek, hayatı kolaylaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz...

Roof Stacks, yazılım ürettiği iş ortaklarına, hız, verimlilik ve maliyet avantajları sağlar. Yenilikçi teknolojilerle iş ortaklarımızın rekabetçilik pozisyonlarını güçlendirirken, Endüstri 4.0 çağında ihtiyaçlara hizmet veren yazılımlarla ufkunuzu genişletiyoruz.

Gelecek Odaklı
Teknoloji Projeleri

GoArt projemizle zamanda yolcu­­lu­ğu müm­kün kı­lıyoruz. Artırılmış gerçeklik teknolo­jisini turizme uyar­larken, farklı di­­­siplin­lerin gelecekte nasıl birbir­lerini tamamlaya­caklarına cevaplar oluştu­­­ruyoruz.

Verimli ve Hızlı
Optimum Üretim

Roof Stacks’in prensibi, üzerinde çalıştığı pro­jelerde, en verimli, hızlı ve optimum koşulları bir arada sağ­lamaktır. Ekip arkadaşlarımız her zaman, paydaşlarımızın ihtiyaçlarına en uygun çö­zümü bulmaya odak­lanır.

Maliyet Avantajlarıyla
Yüksek Rekabet Gücü

Ürettiğimiz projelerde temel ama­cımız, pay­daşlarımızın re­kabet gü­cüne katkı ver­ebil­mektir. Bunu sağlarken onlara optimum maliyet­lerde, maksimum verimlilik sunmayı hedefleriz.

Haydi Sende Bize Katıl !

BOŞ POZİSYONLARI GÖR