Bizden Haber almak için Gündemimizi Takip Edin

RoofStacks CSO’su İlker Selim Zorluoğlu Apara kanalında yayınlanan ‘Başarının Anahtarı’ programına konuk oldu

17 Şubat 2022
''RoofStacks CSO’su İlker Selim Zorluoğlu Apara kanalında yayınlanan ‘Başarının Anahtarı’ programına konuk oldu. Eğitim ve metaverse konulu programda, metaverse teknolojilerinin eğitim dünyasını nasıl şekillendireceği ve Web 3.0 çağının yaratacağı yeni nesil eğitim modelleri ele alındı.

Burak Soylu: ‘‘GoArt Türkiye’nin Metaverse alanındaki çok önemli bir kazanımı olacak’’!

12 Kasım 2021
RoofStacks CEO’su Burak Soylu, Dünya Gazetesi’nin Teknoloji Dünyası programında teknoloji yazarı Ahmet Can’ın konuğu oldu.

GoArt Mobilefest 2021 Fuarı’nda!

12 Kasım 2021
GoArt Mobilefest 2021 Fuarı’nda!
Bu yıl ikinci kez düzenlenen Mobilefest Teknolojiler Fuarı ve Konferansı İstanbul Kongre Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilerine açtı.

NTV’de GoArt ile Zaman Yolculuğu!

11 Kasım 2021
Roof Stacks CEO’su Burak Soylu NTV’de yayınlanan Tekno Hayat programında Ahmet Can’ın konuğu oldu.

Mondes Business Ekim 2021 sayısında RoofStacks Ceo’su Burak Soylu’nun Metaverse Ve Goart Hakkındaki Röportajı sa yer aldı.

13 Ekim 2021
Mondes Business Ekim 2021 sayısında RoofStacks Ceo’su Burak Soylu’nun Metaverse Ve Goart Hakkındaki Röportajı sa yer aldı.
Mondes Business Ekim 2021 sayısında RoofStacks Ceo’su Burak Soylu’nun Metaverse Ve Goart Hakkındaki Röportajı da yer aldı.

Ayna Bir Evren: Metaverse

07 Ekim 2021

Metaverse; internetin, oyun dünyasının, modanın, sanatın, eğlencenin bilinmedik bir halini sunuyor. Belki de birden fazla paralel evren, birden fazla ayna dünya, birden fazla sanal gezegen olacak. Birbirine entegre metaverse’ler. Belki de, çoklu bir evren: multiverse…

İlk 500 Şirket Arasında Turizm Kategorisinde 2., Yazılım Kategorisinde 68. Sırada Yerimizi Aldık!

20 Eylül 2021

Türkiye Merkezli Üretici Şirketlerden “Yarının Unicornları” Olarak Belirlenen İlk 500 Şirket Arasında Turizm Kategorisinde 2., Yazılım Kategorisinde 68. Sırada Yerimizi Aldık!

Metaverse Kapılarını Teknofest’te Araladı!

07 Ekim 2021

Roof Stacks’in ürünleştirdiği Goart Metaverse hakkında şirket CEO’su Burak Soylu görsel basına açıklamalarda bulundu.

Metaverse Kapılarını Teknofest’te Aralıyor!

20 Eylül 2021

İlklerin festivali Teknofest bu yıl da birbirinden renkli etkinliklerle kapılarını açıyor. Festivalin en ilgi çekici katılımcılarından biriyse, kurgusal bir evrende zamanda yolculuğu mümkün kılan GoArt Metaverse uygulaması…

Bilgilendirme ve İstişare Toplantısı

17 Eylül 2021

Roof Stacks CEO’su Burak Soylu üç ayda bir yapılan “Bilgilendirme ve İstişare Toplantısı”nda RoofTickets, RoofGames ve RoofXR birimleri ile bir araya gelerek ekip hedefleri, şirket hedefleri ve performans göstergeleri konularında güncel gelişmeleri paylaştı.

Goart Metaverse Kurgusal Evreni, Ankara’da Tanıtıldı

15 Eylül 2021

Açılışını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gerçekleştirdiği ve Türkiye Belediyeler Birliği himayesinde düzenlenen 'Genç Dostu Şehirler Kongre ve Sergisi' 24-25 Ağustos tarihlerinde, Ankara ATO Congresium Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.

Roof Stacks Ceo’su Burak Soylu ile Gerçeklikte Yeni Boyut: METAVERSE

09 Eylül 2021

Gerçeklik nedir? Bilim insanları tarafından kabul edilen duyular ile algılananlar mı; yoksa duyular ile algılayamadığımız gerçeklikler de var mıdır? Algı ile bellek arasındaki ilişkinin içsel ve dışsal faktörlerin etkisine açık olması gerçeklik, gerçekliğin algılanması ve bu algının tanımlanması süreçlerini zorlaştırmaktadır .

GoArt ile Geçmişe Yolculuk Mümkün

20 Mayıs 2021

GoArt Sanal Gezi Rehberi uygulamamız, sahip olduğu arttırılmış gerçeklik teknolojisiyle (AR) gezginlerin geçmişe yolculuk yaparak tarihe tanıklık etmelerini sağlıyor.

RoofStacks ailesi olarak TEMA Vakfı'nın da katkılarıyla çalışanlarımız adına fidan bağışında bulunduk.

23 Aralık 2020

RoofStacks ailesi olarak TEMA Vakfı'nın da katkılarıyla çalışanlarımız adına fidan bağışında bulunduk.

Goart Tarihi

20 Kasım 2020

Geleceği Tasarlamaya Devam Ediyoruz

09 Kasım 2020

Amerikada'ki Roof Stacks ekibimiz hedeflerine adım adım yaklaşıyor.

Show Türk Roof Stacks'e konuk oldu

13 Ekim 2020

Roof Stacks Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Bahadır, Show Türk kanalında yayınlanan Şehri Gündem programında projelerimiz ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Yeni Maskotumuzun İsmini Arıyoruz

05 Ekim 2020

Roof Stacks olarak, kendi üretimimiz ve özgün bir çalışma olan Ejderha maskotumuza isim arıyoruz. Ekip arkadaşlarımızın beyin fırtınası biçiminde yaptıkları çalışmalarda yaratıcı fikirler çıkarken, eğlenceli anları da birlikte yaşadık.

Roof Stacks ABD Ekibi, Ofis Çalışmasına Başladı

05 Ekim 2020

Pandemi döneminde evden çalışma modeline geçen Roof Stacks'in ABD ekibi, Eylül ayı başında ofiste çalışma sürecine geri döndü.

GoArt zamanda yolculuğu mümkün kılıyor

28 Eylül 2020

Tarihi mekanlar dönemlerini sergileyen animasyonlarla anlatılıyor, yaşadığınız gerçek zamandaki iklimden saate her ayrıntıyı uygulamanın içinde görüyorsunuz. Kendinizi bir anda yaşayan bir tarih kapısından geçmiş bulacağınız GoArt projesi, Türkiye’den doğmuş benzersiz bir uygulama. Turizm rehberliğinde yeni bir çığır açacak teknolojiyi geliştiren Roof Stacks şirketinin CEO’su Burak Soylu, GoArt ve online biletlemede iddialı bir çıkış yapan Bilet Dükkanı platformunu anlatıyor…

360 Derece Gezebileceğiniz Sanal Bir Gezegenin Keşfi

11 Ağustos 2020

CNN Türk “Teknoloji Her Yerde” programınına konuk olan Av. Burak Soylu, Bilişim Vadisinde bulunan yazılım şirketi Roof Stacks tarafından üretilen GoArt Projesi ve City Of GoArt çalışmalarını anlattı.

Teknofest'te Goart Rüzgarı!

21 Temmuz 2020

Turizm ve savunma sistemleri konusunda uzmanlaşan Roof Stacks, Türkiye Bilişim Vadisi Gebze Teknopark'ta faaliyet göstermektedir. Sürekli kendini geliştiren ve yenileyen Roof Stacks, son projesi GoArt ile tüm dünyayı etkilemek üzere ...

Roof Stacks CEO'su Av. Burak Soylu Akit TV'de Canlı Yayın Konuğu Oldu

22 Ekim 2020

Serkan Aksarı'nın Akit TV'DE canlı olarak sunduğu Gece Ajansı Programına Roof Stacks CEO'su AV. Burak Soylu konuk oldu.