Yenilikçi Teknolojiler Geliştiriyoruz

Türkiye’nin alanında lider online bilet satış portalı Bilet Dükkanı bizim eserimiz. Uçak bileti, otel ve sigorta işlemleri gibi, turizme dair tüm bilet alma işlemlerini kolayca yapabilirsiniz.

Turizm sektörüne hizmet veren birimimiz Roof Tickets, seyahat acentelerinin çözüm ortağı Bilet Dükkanı portalını üretmiştir. Uçak bileti, konaklama ve transfer gibi sektörel ihtiyaçları kullanıcılara hızlı ve kolay bir şekilde sunan Bilet Dükkanı, yenilikçi yaklaşımlarıyla turizme dair farklı algoritmalara dayanan geliştirmeleri sürekli yapmaktadır.

Geleneksel ödeme biçimleri ile yeni nesil ödeme yöntemlerini birleştirmeyi hedefliyoruz. Kolay entegre edilebilen RoofPay ve Ethereum tabanlı ürettiğimiz Goarc coin’inimiz ile yenilikçi ödeme yöntemleri geliştiriyoruz.

Artırılmış gerçeklik ile tarihsel mekanları tanıtan GoArt, dünyada da bir ilk. GoArt’ın sanal şehirlerinde gezerken toplanan Ethereum tabanlı coin’ler ile yenilikçi ödeme yöntemleri geliştiriyoruz. GoArt’ın sanal şehirlerinde gezerken toplanabilen coin’ler, bizi kendi ödeme yöntemlerini de geliştiren farklı bir şirket kılıyor.

Bilişimin yazılım ve sanatla birleştiği noktadayız. Bu doğrultuda; Artırılmış Gerçeklik uygulamamız olan GoArt ile geçmişe yolculuk yapma olanağı sağlıyoruz. Ayrıca oyun sektöründe küresel çapta en üst sıralara çıkmayı hedefliyoruz.

Dünyada hızla gelişen oyun sektöründe yerimizi daha da yukarılara çıkarmak için çok heyecanlıyız. Roof Games birimimiz, hyper casual ve casual oyun projeleri üretiyor. Uzman ekibimiz, aplikasyon oyunlarının yanı sıra, masaüstü ve konsol oyunları da geliştiriyor.

Roof Stacks;
spesifik pek çok alanda projeler üreterek teknoloji odaklı yatırımlarla büyümeye devam ediyor.